Facebook İndir

Facebook İndir ve sosyalleş, sosyal medya siteleri içerisinde her geçen gün yaşanan gelişmeler adeta bizleri bağımlılık haline getirmekte ve heyecan dolu sosyal medya siteleri içerisinde harikulade zamanımızı geçirmekteyiz. Bu anlamda sosyal medya siteleri içerisinde dev bir firma olan Facebook ilk yapmış olduğu bu atılım ile birlikte dünya çapında en çok kullanılan siteler arasında yerini almaktadır. Milyarlarca üyesi olan ve her geçen gün daha da fazla kitleye hitap eden sosyal medya devi Facebook aynı zamanda da akıllı cep telefonlarına yapmış oldukları uygulama sistemleri sayesinde de oldukça fazla bir şekilde rağbet görmektedir. Günümüz de herkes facebook kullanıcısı ve bu anlamda da bağımlılık haline gelmiş birçok eski dostları dahi bulmakta sizlere büyük bir katkı sunmaktadır. Arkadaşlarınızla internet ortamında bir araya gelebiliyor ve onlarla birlikte hoş zamanlarınızı geçirip eskiyi yâd edebiliyorsunuz. Bu yüzden birçok kişi sosyal medya devi Facebook İndir alternatifi ile birlikte akıllı cep telefonlarına Facebook uygulamasını indirmekte ve dostlarıyla birlikte bu uygulama sayesinde bir araya gelmektedir. Sizler de bu anlamda daha iyi bir sosyalleşmeyi elde edebilecek facebook sayesinde gerek akrabalarınızı gerekse de arkadaşlarınızı bulabilmede kolaylık sağlayabileceksiniz.

Facebook Mobil indir

Ücretsiz Facebook İndir işlemi mobilde nasıl yaplır, sosyal medya sitelerinin her geçen gün daha fazla çoğalması ile birlikte de sadece facebook alanında değil birçok sosyal medya sitelerinin bu gelişimlerini de en iyi şekilde elde edebileceksiniz. Böylelikle de sizler de artık bu sayede daha fazla internet üzerinden sosyalleşmeyi hedefleyebilecek kendinize daha ideal bir süreci oluşturabileceksiniz. Facebook başta olmak üzere birçok sosyal medya siteleri içerisinde oluşan bu gelişmeleri değerlendirebilecek akıllı cep telefonunuza Facebook indir alternatifi sayesinde de kısa süre içerisinde bu harika uygulamayı yükleyebileceksiniz. Böylelikle de sizler de artık facebook sitesi içerisinde nerede olursanız olun bilgisayar başında olmasanız dahi bu muhteşem uygulama sayesinde oldukça hoş bir şekilde zamanınızı geçirebileceksiniz. Akıllı cep telefonlarının gelişmesiyle birlikte birçok uygulamalara sahip olabilecek sitelerin bu uygulamaları sayesinde de sizler de bilgisayar da olmadan da cep telefonunuz sayesinde internet sitelerini daha kolay bir şekilde de ziyaret edebileceksiniz. Bu anlamda hem Android hem de İos gibi birçok ünlü işletim sistemlerine uyumlu Facebook indir sayesinde artık sizler de bu uygulamayı daha kolay bir şekilde de değerlendirmiş olabileceksiniz. Böylelikle de sıkılmadan gününüzü değerlendirebilecek aynı zamanda da içerisinde yer alan sohbet özelliği ile birlikte de kısa mesaj paketleri almak zorunda kalmadan daha iyi bir şekilde sohbet etme avantajını da ele almış olabileceksiniz. Aynı zamanda da firmanızın bir iletişim gücü olarak da facebook sayfanızı değerlendirebilecek daha iyi bir şekilde de firmanızın reklamlarını da ele almış olabileceksiniz.

Facebook Mobil Uyumlu Telefonlar

 

facebook indirDünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook pek çok telefona rahatlıkla indirilebilmekte ve kurulabilmektedir. Samsung, LG, Sony, Nokia, Blackberry, Windows Phone, HTC, Huawei, Lenovo, General Mobile, Casper gibi telefon markalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışan Facebook Mobil, aynı zamanda iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde de kullanılabilmektedir. “Her Telefon için Facebook” adında bir kampanya yürüten Facebook, Android, iOS, Blackberry, Windows Phone gibi popüler işletim sistemine sahip cihazların dışında JAVA işletim sistemine sahip cihazlar için de Facebook İndir‘mek için Mobil uygulamasını hizmete sunmuştur.

Kanada merkezli olarak piyasaya sürülen Blackberry akıllı cihazlar, ilk piyasaya çıktıklarında kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi gördü. Farklı tasarımları, bilgisayar klavyesi şeklindeki tuş takımı gibi fark yaratan özellikleri ile kısa sürede kendini fark ettirmeyi başardı. Son yıllarda çıkan yeni modeller ile Blackberry cihazlara olan ilgi azalsa da halen piyasada kullanan çok sayıda kişi bulunmaktadır.

Blacberry cihazlarda, tasarım olarak farklar olduğu gibi işletim sistemi olarak da ciddi farklar bulunmaktadır. Bu nedenle her uygulama Blackberry cihazlarda uyumlu olarak çalışmayabilir. Fakat Blackberry cihazlarınızda rahatlıkla kullanılabileceğiniz birçok uygulama mevcuttur. Özellikle her telefonun olmazsa olmazı haline gelen Facebook uygulaması, Blackberry cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

facebook hesap aç

Hala bir facebook hesabına sahip değilseniz, bu yazımız sayesinde kendinize, sosyal medya içinde hatırı sayılır bir yeri olan facebook hesabı açabilirsiniz.
Yeni nesil bilgisayar kullanıcıları ya da bilgisayar ile henüz iç içe olmaya başayan acemiler için facebook nasıl açılır işte detaylar…

İlk olarak facebook.com adresinden facebook ana açılış sayfasına gidiniz. Burada önünüze kaydolmanız için facebook kayıt ekranı gelecektir. Bu ekran üzerindeki gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekli. ,Şayet bir mail hesabını yoksa, bir sosyal medya hesabı açmadan önce mail hesabı açmanızı öneriyoruz. Çünkü tüm sosyal medya hesaplarını açabilmek için bir mail adresinizin olması gerekiyor. Mail adresi olarak Gmail ya da Hotmail hesaplarını tercih edebilirsiniz.

Bu ekran üzerindeki bilgileri uygun bir şekilde doldurduktan sonra kaydol butonuna basınız.

Ardından gelen ekranda tekrar sizden istenen bilgileri bir önceki ile uyumlu bir şekilde doldurun ve sözleşmeyi onaylıyorum kutucuğuna da tik koyduktan sonra alt kısımdaki güvenlik kodunu kutucuğun içine yazın. Hesap oluştur butonuna tıklayın.

Facebook Hesabı Açabilmek İçin Gerekli Kriterler
Mail adresine sahip olmak,

  • Yaşı küçük olmamak,
  • Gerçek kişi olmak,
  • Sözleşmeyi onaylamak,
  • Kutucuk içinde gösterilen güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazmak.

 

Facebook Hesabı Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gerçek ad soyad kullanmak: Facebook bir nevi arkadaşlık sitesidir de diyebiliriz. İnsanların daha sosyal olabildiği, yaşamlarından anlar paylaştığı, çevrelendeki arkadaşlarını eklediği, arkadaşlar ile facebook üzerinde sohbet edip, görüntülü konuşma yapabildiği, düşünce ve fikirlerini beyan edebildiği sosyal bir platformdur. Bu soysa platform içinde izin verilen uygulamaları gerçekeştiriken maksimum fayda arzulanıyorsa, kayıt olunurken, gerçek adınızı ve soyadınızı yazmanızı tavsiye ediyoruz. Zira gerçek hayatta sizi tanıyan kişiler farklı isimler ile kayıt olduğunuzda sizi bulamayacak ve iletişime geçemeyeceklerdir.

Güçlü bir şifre kullanmak: Tüm hesaplarda bir şifre bulunur. Bu şifre hesabınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Bu şifreler için evinizdeki kilittir de diyebiliriz. Bu nedenle ne kadar güçlü bir şifreniz olursa, kötü niyetli insanlar tarafından kırılması ve hesabınıza girilmesi de o kadar zor olur.

Peki Güçlü Bir Şifre Nasıl Olur?

Güçlü bir şifre içeriğinde harfler, sayılar ve noktalama işaretleri ile semboller bulunur. Şifrenizi unutmayacağınız şekilde, olabildiğince yukarıda saydığınız türerin tamamını içerecek biçimde belirlemeniz, güçlü bir şifre oluşturmanızı sağlayacaktır.

Facebook Mobilde Hesaba Giriş Yapma

Telefonunuzun işletim sistemine göre sitemiz aracılığıyla erişeceğiniz facebook indirme bağlantılarından mobil cihazınıza facebook’u yükleyerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir pc veya laptopa sahip değilseniz yine aynı şekilde telefon veya tabletinizden kendinize özel bir facebook hesabı oluşturabilir, fotoğraf yükleyebilir ve arkaşlarınızla durum güncellemelerinizi paylaşabilirsiniz.

Facebook hesap işlemleri hakkında sorun yaşadığınız durumlar veya aklınıza takılan soruları sayfanın devamındaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz tarafından sorununuzun çözümü için sizinle iletişime geçilecektir.

Blackberry için Facebook Nasıl İndirilir?

Facebook uygulaması günümüzde önemli bir yere sahiptir. Fotoğraf paylaşma, video paylaşma, düşüncelerini yazı ile ifade etme, arkadaşlar ile mesajlaşma, arama yapma, kişilerin paylaşımlarını takip etme gibi birçok imkan sunan Facebook uygulaması her an sıklıkla kullanılmaktadır.

Dünyanın her yerinde insanlar sosyal medyaya ve en çok da Facebook’a ilgi göstermektedir. Akıllı cihazlarda rahatlıkla kullanılabilen Facebook uygulaması anlık paylaşım yapma imkanı tanımaktadır. Bu nedenle de mobil cihazlara Facebook uygulaması yüklemek, sosyal medya kullanımını çok kolaylaştıran bir yöntemdir. Blackberry cihazlarda da rahatlıkla yüklenerek kullanılabilen, Facebook uygulaması, aktif bir şekilde ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Ücretsiz yükleyeceğiniz Facebook uygulamasında, Blackberry telefonunuzu kullanarak rahatlıkla paylaşım yapabilir ve haber akışını takip edebilirsiniz.

Blackberry Facebook Uygulaması

Facebook uygulaması son dönemlerde cep telefonlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her geçen gün gelişmeye ve hızlanmaya devam eden Facebook Mobil uygulaması, kişilere her an Facebook kullanımı sağlamaktadır. Facebook Mobil uygulaması, Blackberry cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Blacberry tasarım ve içerik yönünden çok farklı bir cihaz olduğu için diğer akıllı cihazlara göre farklar meydana gelmektedir. Özellikle ekran tasarımı oldukça farklıdır. Blackberry cihazlarda Facebook uygulaması da buna bağlı olarak özel bir ara yüz görünümüne sahiptir.

Uygulama indirme mağazasında Blackberry için uygun Facebook İndir uygulama sürümü yer almaktadır. Buradan uygulamayı ücretsiz olarak anında indirebilirsiniz. Facebook uygulamasının Blackberry cihazına inmesi ve kurulması için sadece telefon modeli ile uyumlu olması ve internet bağlantınızın bulunması yeterli olmaktadır.

Uygulama kısa süre içerisinde cihaza yüklenmektedir. Yüklenme tamamlandıktan hemen sonra kendi Facebook profiliniz ile giriş yapabilir, anında Blackberry cihazınızı kullanarak paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz. Blackberry cihazlarında internet olduğu her an Facebook Mobil uygulamasından ücretsiz paylaşım yapabilir, arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve Facebook haber akışı ekranını kesintisiz takip edebilirsiniz.

Facebook Messenger Nedir?

messenger indir

Facebook İndir messenger Facebook mobil uygulaması ilk yayınlandığında entegre bir şekilde sunulan “Mesajlaşma” uygulaması bir süre sonra Facebook geliştiricileri tarafından Messenger adı altında farklı bir uygulama olarak sunulmuştur. Aileniz ve arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde mesajlaşmanıza ve sesli arama yapmanıza imkan sağlayan uygulama ile fotoğraf-video gönderimi de yapabilmektesiniz. Akıllı saatlerde de kullanılabilen Facebook messenger uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Son Yazılar

Son Yorumlar